prow

Nabór wniosków za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki”

2014-04-22

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” oraz w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Nabór wniosków za pośrednictwem „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania

2014-04-18

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” oraz w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Nabór wniosków za pośrednictwem Stowarzyszenia Dolina Pilicy

2014-04-18

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Dolina Pilicy wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Informacja dotycząca zmian w zakresie progu stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych z 14.000 euro na 30.000 euro

2014-04-18

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 14 marca 2014 r. o zmianie ustawy Prawo zamówień publicznych uprzejmie informuję, że wśród szeregu zmian, wprowadzona została zmiana progu stosowania ustawy Pzp. Dotychczasowy próg 14 000 euro ulega podwyższeniu do 30 000 euro. Nowe przepisy wchodzą w życie z dniem 16 kwietnia 2014 r.

 » więcej


 

Wesołego Alleluja

2014-04-14

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy
wszystkim Partnerom i Przyjaciołom
życzymy wiosennej radości, słonecznego ciepła
i tylu kolorów w życiu, ile znajdziemy na wielkanocnych pisankach

- Dyrekcja i pracownicy
Departamentu Funduszu
Rozwoju Obszarów Wiejskich

 » więcej


 

Kielce agroturystycznie

2014-04-14

Turystyka wiejska, agroturystyka i nadchodząca Wielkanoc zdominowały miniony weekend i Kielce. Gościliśmy, razem z reprezentantami naszego regionu, na VI Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2014, które odbywały się od piątku 11.04 do niedzieli 13.04.

 » więcej


 

Wiedzą już jak skutecznie sprzedawać

2014-04-14

Konkurencja w branży turystycznej jest ogromna. Aby przebić się do klienta ze swoją oferta trzeba włożyć w to sporo pracy, a przede wszystkim wykazać się elastycznością i kreatywnością.
Do takiego podejścia i sposobu na biznes przekonywaliśmy właścicieli gospodarstw agroturystycznych podczas szkolenia, które odbyło się w dniach 11-13 kwietnia w Kielcach.

 » więcej


 

Nabór wniosków w ramach Podstawowych usług zakończony

2014-04-14

W dniu 10 kwietnia o godzinie 12.00 zamknięty został nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”

 » więcej


 

Łódzkie jedzie na Tragi SLOW FOOD w Stuttgarcie

2014-04-09

W dniach 10-13 kwietnia 2014 roku Województwo Łódzkie będzie uczestniczyło w Międzynarodowych Targach SLOW FOOD. Wydarzenie słynie z dobrego smaku i specjałów regionalnych.

 » więcej


 

Finał Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska 2014

2014-04-09

W Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach 8 kwietnia br. odbył się finał Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska.

 » więcej


 

Kończy się nabór wniosków na Podstawowe usługi

2014-04-08

Przypominamy, że nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje w zakresie dotyczącym gospodarki wodno - ściekowej w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 kończy się dnia 10 kwietnia 2014 r. o godzinie 12.00

 » więcej


 

„Tang Jiu Hui 2014” - fotorelacja

2014-04-02

W Chinach zakończyły się targi „Tang Jiu Hui 2014” - impreza skierowana do producentów produktów regionalnych sektora rolno-spożywczego, produktów ekologicznych oraz mrożonych. Również łódzccy producenci mogli promować swoje produkty, dzięki śrdokom Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

 » więcej


 

Międzynarodowe Targi Produktów Spożywczych i Alkoholi „Tang Jiu Hui 2014”

2014-03-27

W dniach 28-31 marca przedsiębiorcy z województwa łódzkiego będą zachwalać swoje wyroby w Chinach. Impreza targowa „Tang Jiu Hui 2014” skierowana jest do producentów produktów regionalnych sektora rolno-spożywczego, produktów ekologicznych, tj. sery i produkty mleczne, mięso, orzechy, nasiona zbóż, warzywa i owoce, miody, oleje i tłuszcze, wyroby piekarnicze i cukiernicze, chrzany oraz produkty mrożone.

 » więcej


 

Zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Wsi Polskiej

2014-03-25

W dniach 27-29 czerwca br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się festiwal umożliwiający zespołom folklorystycznym zaprezentowanie swoich dokonań artystycznych.

 » więcej


 

Szkolenie dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych

2014-03-19

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego organizuje szkolenie dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych biorących udział w Wojewódzkim konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne Złota Grusza w latach 2009-2013.

 » więcej


 

Nabór wniosków w Lokalnej Grupy Działania „Nad Drzewiczką”

2014-03-18

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Nad Drzewiczką” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Nabór wniosków za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi”

2014-03-14

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

VI edycja konkursu "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość"

2014-03-11

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła VI edycję konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich pod nazwą „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Konkurs został objęty patronatem honorowym Polskiego Komitetu ds. UNESCO.

 » więcej


 

Zapraszamy do udziału w konkursie „Lider Lokalnej Społeczności – konkurs dla wójtów i burmistrzów”

2014-03-11

W imieniu organizatorów inauguracyjnej, pierwszej edycji konkursu „Lider Lokalnej Społeczności – konkurs dla wójtów i burmistrzów”, redakcji miesięcznika Forbes oraz Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, chcemy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia w nim udziału.

 » więcej


 

Zapraszamy na kolejne Targi

2014-03-11

Zapraszamy firmy z branży spożywczej, które chciałyby promować województwo łódzkie podczas Międzynarodowej Wystawy i Targów Gospodarki Rolnej i Rolnictwa Wielkiej Niziny Węgierskiej w Hodmezovasarhely, w terminie 25 – 27 kwietnia 2014 r.

 » więcej


 

Nabór wniosków za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Wieluńska”

2014-03-07

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Wieluńska” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” oraz „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Nabór wniosków za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Region Włoszczowski”

2014-03-07

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Region Włoszczowski” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, „Odnowa i rozwój wsi” oraz w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Turystyczny weekend w centrum Polski

2014-02-24

Miniony weekend przyniósł wszystkim, którzy odwiedzili Łódź, wyjątkową ucztę turystyczną. Stało się to za sprawą trwających trzy dni Targów Turystycznych NA STYKU KULTUR. Wśród innych wyróżniało się stoisko, zorganizowane przez Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego. A to nie tylko za sprawą ognistego koloru, ale przede wszystkim dzięki wystawcom, którzy sprawili, że prawdziwie żyło barwami i smakami obszarów wiejskich łódzkiego regionu.

 » więcej


 

Nabór wniosków w LGD Kraina Wielkiego Łuku Warty

2014-02-21

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Kraina Wielkiego Łuku Warty” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań: „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, „Odnowa i rozwój wsi” oraz w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Informacja dotycząca naborów wniosków

2014-02-20

Ważna informacja dotycząca naborów wniosków w ramach działań: „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” oraz „Odnowa i rozwój wsi”.

 » więcej


 

Już jutro wszystkie najpiękniejsze regiony turystyczne kraju spotkają się w Łodzi!

2014-02-20

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowe, dwudzieste, Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, które rozpoczną się w piątek, 21 lutego i potrwają do niedzieli, 23 lutego.

 » więcej


 

Nabór wniosków w Stowarzyszeniu TUR

2014-02-20

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R. wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Nabór wniosków w Fundacji Rozwoju Gmin „PRYM"

2014-02-14

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Fundacji Rozwoju Gmin „PRYM” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Mix owocowo-warzywny w Berlinie

2014-02-10

W piątek 7 lutego dobiegła końca jedna z najważniejszych imprez targowych dla branży owocowo-warzywnej. Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Logistica w Berlinie to corocznie organizowana impreza skierowana głównie do sprzedawców, przetwórców i producentów maszyn sektora owocowo warzywnego z całego świata.

 » więcej


 

Nabór wniosków w Stowarzyszeniu Dolina Pilicy

2014-02-07

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Dolina Pilicy wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań: „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Polska Pięknieje - VII edycja konkursu

2014-02-07

Ruszyła VII edycja ogólnopolskiego konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich". Dostałeś dotację z Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, który wpływa na podniesienie atrakcyjności turystycznej Twojego otoczenia? To właśnie czas i szansa, aby pokazać go całej Polsce.

 » więcej


 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020

2014-02-07

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 25 lutego 2014 roku w godzinach 9.00 – 15.00 w Holiday Inn Łódź, ul. Piotrkowska 229/231, 90-456 Łódź

 » więcej


 

Informacja dotycząca limitu pomocy w ramach ogłoszonego naboru wniosków

2014-02-06

Informacja dotycząca limitu pomocy w ramach ogłoszonego naboru wniosków o przyznanie pomocy na operacje w zakresie dotyczącym gospodarki wodno - ściekowej w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Łódzkie owoce i warzywa pojechały do Berlina

2014-02-04

Od jutra odwiedzający 7 Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw „Fruit Logistica” w Berlinie będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z ofertą naszego regionu. Łódzkie reprezentują Elita Grupa Producentów Owoców Sp. z o.o., Spółdzielnia Producentów Sadeks, Applex sp. z o.o., Biozone Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Stanisława Milczewska.

 » więcej


 

TARGI SLOW FOOD

2014-01-28

Zapraszamy Państwa serdecznie do wspólnego udziału w Międzynarodowych Targach SLOW FOOD w Stuttgarcie/Niemcy.

 » więcej


 

Konsultacje Projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2014-01-28

Informujemy, że z dniem 24 stycznia 2014 r. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpoczęło konsultacje publiczne II Projektu PROW na lata 2014-2020.

 » więcej


 

Nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

2014-01-22

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłasza termin i miejsce składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 

 » więcej


 

Nabór wniosków w zakresie dotyczącym gospodarki wodno - ściekowej

2014-01-22

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłasza termin i miejsce składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje w zakresie dotyczącym gospodarki wodno - ściekowej w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Zielony opanował Berlin

2014-01-21

W stolicy Niemiec trwają największe na świecie targi żywności, rolnictwa i ogrodnictwa. W dniu otwarcia polskie stoisko, na którym wystawiają się m.in. firmy spożywcze z województwa łódzkiego, odwiedzili m.in. wicepremier Janusz Piechociński, minister rolnictwa Stanisław Kalemba. Samorząd województwa łódzkiego reprezentowali m.in. wicemarszałek Artur Bagieński i przewodniczący Sejmiku Marek Mazur.

 » więcej


 

Nabór wniosków w Stowarzyszeniu LGD Gniazdo

2014-01-17

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - „Gniazdo” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Nabór wniosków w Stowarzyszeniu Dolina Pilicy

2014-01-17

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Dolina Pilicy wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Najbardziej zielone Targi już wkrótce

2014-01-15

Międzynarodowe Targi Spożywcze „Grüne Woche” od 17 do 26 stycznia zgromadzą tysiące osób, zaangażowanych w produkcję spożywczą, ogrodniczą i rolniczą. Jest to wydarzenie targowe o wyjątkowo bogatej tradycji. Pierwsza edycja miała miejsce w roku 1926, w tym roku wystawa jest zorganizowana po raz 79. O zainteresowaniu Targami mogą świadczyć najnowsze statystyki: „Grüne Woche” odwiedziło w 2013 roku aż 407 tysięcy osób!

 » więcej


 

Nabór wniosków w Lokalnej Grupy Działania „Poddębice i Zadzim – Kraina bez barier”

2014-01-10

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Poddębice i Zadzim – Kraina bez barier” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” oraz w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Informacja dla beneficjentów zobowiązanych do złożenia ankiety monitorującej

2014-01-09

Informacja dla beneficjentów zobowiązanych do złożenia ankiety monitorującej do 31 stycznia 2014. Przypominamy, że:

 » więcej


 

Zapraszamy na targi do Chin!

2014-01-03

Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego udziału w Międzynarodowych Targach Produktów Spożywczych i Alkoholi „Tang Jiu Hui” 2014, które organizowane są w dniach 28-31 marca 2014 roku w Chengdu, prowincja Syczuan, ChRL.

 » więcej


 

Rozporządzenie UE dotyczące wspierania obszarów wiejskich na lata 2014-2020

2013-12-30

W Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (Dz. Urz. UE L 347 z 20 grudnia 2013 r.) opublikowany został pakiet rozporządzeń Parlamentu Europejskiego i Rady dla Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych powiązanych z wieloletnimi ramami finansowymi 2014-2020.

 » więcej


 

Nabór wniosków za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - „Gniazdo”

2013-12-30

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - „Gniazdo” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

„Teraz Polska”

2013-12-20

Zapraszamy gminy z województwa łódzkiego do udziału w Konkursie „Teraz Polska”.

 » więcej


 

Nabór wniosków za pośrednictwem Stowarzyszenia Rozwoju Gmin „CENTRUM”

2013-12-20

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Rozwoju Gmin „CENTRUM” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, „Odnowa i rozwój wsi” oraz w zakresie „Małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 » więcej


 

Zimowy biuletyn już jest

2013-12-19

Zapraszamy do lektury, ostatniego w tym roku, Biuletynu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego.

 » więcej


Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydział ds. Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi 2008